Лични алати
Пријави се
Трага: Дома ФЕИТ Контакт

Контакт

Адреса: Факултет за електротехника и информациски технологии - ул. „Руѓер Бошковиќ“ бр. 18 , П. фах 574 - Скопје
Телефони: (02) 3099 191 и (02) 3062 224 - Деканат
(02) 3099 199 - Студентска служба
Факс: (02) 3064 262

Контакт email адреса на ФЕИТ: contact@feit.ukim.edu.mk
Официјална email адреса за контакт со Деканатот на ФЕИТ: deans.office@feit.ukim.edu.mk

Технички секретар: tehsekretar@feit.ukim.edu.mk, (02) 3099 191
Студентска служба: ssluzba@feit.ukim.edu.mk, (02) 3099 199
Центар за нови студенти: cns@feit.ukim.edu.mk
Информации од јавен карактер: informacii@feit.ukim.edu.mk, (02) 3099 187

Именик на ФЕИТ

Администратор на веб страната: webadmin@feit.ukim.edu.mk

 

Инфо ден на ФЕИТ

od4m.png

ISO 9001:2008

Календар
aвгуст
« aвгуст 2017 »
повтсрчепесане
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Соопштенија

Оглас за стипендија-Гентерм Македонија

Рок на аплицирање: до 22.8.2017

Конкурс во рамки на програмата Еразмус+

Рок на аплицирање: до 05.10.2017