Лични алати
Пријави се
Трага: Дома Настани Наставно-научен совет

Наставно-научен совет

кога 19.04.2017.
од 12:00 до 14:00
Додај настан во календар вКал (vCal)
иКал (iCal)
Инфо ден на ФЕИТ

od4m.png

ISO 9001:2008

Календар
aвгуст
« aвгуст 2017 »
повтсрчепесане
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Соопштенија

Оглас за стипендија-Гентерм Македонија

Рок на аплицирање: до 22.8.2017

Конкурс во рамки на програмата Еразмус+

Рок на аплицирање: до 05.10.2017